Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Pandora přichází s novým trendem

 

Jistě tyto šperky znáte. I kdybyste je zatím nenosili, popularita této věhlasné značky musela zasáhnout i vás. Pandora představuje specifickou firmu ve sféře módních doplňků. Jednotlivé náramky či řetízky si můžete složit sami. Pokud vás neoslovil dosavadní design jednotlivých komponentů, nyní přichází Pandora s novými prvky.

Šperky Pandora a jejich jedinečnost

Značka Pandora je charakteristická tím, že si můžete vytvořit vlastní šperk na míru vašemu vkusu. Na počátku máte prázdný řetízek, na něhož navlékáte korálky, které postupně dokupujete. Korálky mají různou podobu. Květiny, zvířátka či abstraktní motivy. Pořídit si je můžete vy sami, často ale jednotlivé komponenty kupují blízcí – manžel, děti, rodiče. Vzniklý náramek tak neevokuje pouze jakýkoli šperk, symbolizuje blízkost těch nejdražších. Proto jsou náramky Pandora tak populární. Navíc jejich design není extrémně výrazný, proto se hodí k různému oblečení.

Nová kolekce Pandora Reflexions

Jestli vás nezaujala dosavadní podoba korálků od Pandory, může si vás získat nejnovější kolekce Pandora Reflexions. Její design je čistší, ne tak specifický pro tuto značku, více akcentuje současné trendy. Svým vzhledem připomíná luxusnější šperky. Stejně jako právě ty nabízí i Pandora novou kolekci ve třech základních barvách kovu – stříbrné, zlaté a růžové. Nechybí zde onen tzv. skládací prvek typický pro Pandoru. Místo korálků sbíráte klipsy, jež na náramek nacvaknete. Toto lze učinit i při zapnutém náramku, manipulace s novými doplňky je tak snadnější než s původními artikly této značky. A zatímco původní korálky na náramku byly trochu neposedné, protože se posouvaly na řetízku, nové klipsy drží na místě. Náramky jsou dostupné ve velikostech od 16 do 21 centimetrů, firma doporučuje pro pohodlné nošení maximálně sedm klipsů, ovšem jestli budete chtít i více a vejdou se na řetízek, je jen na vás, jak jej poskládáte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.