Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Posilte své zdraví zábavně a levně!

Pohyb, posilování, zdravý životní styl… o tom všem slyšíme pořád dokola. Všichni víme, jak jsou pro naše tělo zdravá strava a pohyb prospěšné. Jenže jen málokdo dovede podle všech těch zásad žít. Dneska pro vás máme jednu skvělou zprávu. Našli jsme totiž způsob, jak alespoň jednu svalovou skupinu posilovat, předcházet při tom určitým zdravotním problémům, a přitom se ještě dobře pobavit…

Venušiny kuličky – jednoduché použití a téměř neuvěřitelné výsledky

Venušiny kuličky nejsou pouze erotickou pomůckou. Velká část žen naopak říká, že jim žádné přímé uspokojení nepřináší. Za to jsou velmi užitečným nástrojem v boji proti úniku moči a pomáhají také při bolesti spodní části zad. Pevné svaly pánevního dna, kterých dosáhnete právě posilováním s kuličkami, jsou stavebním kamenem skvělého sexu i co nejmírnějších porodních bolestí a následného hojení.

Zní to trochu až neuvěřitelně. Přece jen se na první pohled jedná o skvělé výsledky za minimum práce. Abyste však zázračných výsledků s kuličkami opravdu dosáhli, bude to přece jen trochu té aktivity z vaší strany požadovat.

Jak dosáhnout s kuličkami těch nejlepších výsledků?

Pokud chcete skutečně uspokojivé orgasmy a dostatečně silné svaly pánevního dna, nestačí kuličky za pomoci lubrikačního gelu jen zavést a sednout si k práci. Přestože i tak mají kuličky jakýsi efekt, rozhodně není dostatečný k viditelným výsledkům.

Kuličky je tak vhodné zavádět před nějakou jinou fyzickou aktivitou. Může jít například o procházku, taneční hodinu nebo třeba jen úklid domácnosti. Právě tak se svaly pánevního dna aktivují a kuličky se snaží udržet, čímž dochází k jejich posilování.

Pokud máte ze začátku s udržením kuliček problém, můžete zkusit lehčí. Správná velikost a váha kuliček je pro dokonalé výsledky velmi důležitá. Pro pocit bezpečí také pomohou kalhotky.

Nebojte se experimentovat

Kuličky mají pověst spíše sexuální než zdravotní pomůcky. V tomto případě se však vyplatí hodit stud za hlavu nejen kvůli vlastnímu potěšení, ale i zdraví. Navíc dnes už nemusíte do kamenné prodejny, kuličky můžete koupit i z pohodlí domova třeba na Sexshopik.cz.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.