Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Pojištění domu je základ pro klidný spánek

Jsou toho plná média – jedna nešťastná náhoda a celá rodina ztratí to, co celý život budovala. A důvod? Neměli sjednané pojištění. Myslíte si, že se vás to netýká? I když jste precizní a hlídáte si všechna bezpečnostní opatření, nezapomeňte, že je třeba se pojistit i proti živlům a zlodějům. Jak si pojistit dům?

Zdlouhavé vyřizování? Ani náhodou!

Pojištění rodinného domu je jedno ze základních pojištění, které bychom měli mít sjednané úplně všichni. Můžete se tak spolehnout, že pokud se ve vašem životě vyskytne nenadálá nepříjemná situace, nebudete na ni sami. Pojištění vám pokryje celý rodinný dům nebo byt, domácnost včetně jejího vybavení, ale i například garáž a bazén. K tomu dostanete zcela zdarma pojištění občanské odpovědnosti, které vám pokryje nehody, které se přihodí všem členům vaší rodiny, včetně zvířat. Vše vyřídíte online během několika minut.

Online pojištění domu

Neradi navštěvujete pobočky plné přechytralých a nafoukaných úředníků? Chcete mít na přečtení pojistných podmínek dostatek času, bez nátlaku zaměstnanců v kamenných pojišťovnách? Dnešní doba nabízí skvělou výhodu – vše si můžete sjednat online. Pojištění domu navíc nikdy nebylo jednodušší – potřebujete znát pouze velikost obytné plochy vaší domácnosti nebo nemovitosti v metrech čtverečných.

Klidný spánek? Zajištěn!

I vy si díky pojištění nemovitosti i domácnosti můžete dopřát ten nejklidnější spánek. V případě, že by se stala neočekávaná událost, na to nejste sami. Pojišťovna vám bude po ruce i v případě, že kdokoliv z vaší rodiny způsobí škodu někomu cizímu, a to s platností po celém světě.

Starat se o svou rodinu neznamená jen zajistit místo k bydlení, ale také zajistit vše potřebné pro případ neočekávaných situací. Pojištění domácnosti a občanské odpovědnosti je jako měkký polštář.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.