Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy, Život

Jak si užít dámskou jízdu v Praze? Zde je několik tipů

Ať už si chcete užít jen pohodový víkend se svými kamarádkami, rozloučit se se svobodou nebo se společně trochu pobavit, Praha je k tomu ideálním prostředím. Můžete si vybrat, jestli zaměříte vaši dámskou jízdu třeba na wellness, na nákupy, gastro zážitky nebo tanec v klubech. Ideální je zkombinovat všechno. Jaké zážitky vybrat a kam zajít na drink?

Wellness

Ač se to tak nemusí zdát, Praha je doslova lázeňským městem. Je zde spousta příležitostí, jak s kamarádkami zrelaxovat tělo, mysl a příjemně si popovídat. Co třeba Thajské masáže, pivní lázně nebo sauna na břehu Vltavy? Tyto lázeňské procedury jsou ideálním způsobem, jak víkend s kamarádkami nastartovat nebo naopak ukončit po protančené noci.

Procházka a piknik

Naše hlavní město má spoustu krásných míst, kam můžete zajít na procházku a jen tak si v klidu sednout a popovídat. Oblíbeným cílem jsou například Riegrovy sady, odkud je nádherný výhled na Prahu nebo třeba park na Vyšehradě. Máte zaplacený pražský apartmán v centru a nechce se vám nikam z centra chodit? Pak zkuste třeba Náplavku se sklenkou dobrého vína v ruce.

Nákupy

Dámská jízda bez nákupů? A v Praze? Tomu snad ani nejde. Mít s sebou ty nejlepší kamarádky, které upřímně poradí s tím, co vybrat, to je skvělá výhoda. Udělejte si pěknou procházku centrem, zajděte do jednotlivých obchodů nebo si vyberte některé z velkých nákupních center a stravte tam klidně celé odpoledne. Zaskočte také do lepší drogerie či parfumerie a nechte se zde nalíčit, podobných akcí bývá v obchodních domech plno.

Drink a tanec

Ať už budete bydlet v centru nebo chcete zvolit například klidnější ubytování na Praze 10, drink a pořádnou zábavu byste neměly vynechat. Někdy i zapadlejší hospůdka s kulečníkem nebo studentský bar poslouží jako skvělé místi k zábavě, ale byla by škoda nevyzkoušet některý z proslavených pražských klubů, jako například Sasazu, Zlatý strom, Déjavu Music Bar a další. Určitě by se našla i nějaká akce, která potěší ženské srdce i oko. Fantazii už necháme na vás.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.