Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená, Život

Svatba pod Karlštejnem? Větší romantiku už si nemůžete přát

V Čechách je plno krásných míst, která jsou jako zrozená k tomu říct si své ano. Ať už jsou to zámky, hrady nebo třeba kvetoucí parky, skalní vyhlídky či romantické zahrady. A kde jinde si slíbit věrnost nadosmrti než pod hradem, který byl ženám nedostupný, ale láska nakonec všechny zákazy překonala?

Karlštejn a jeho okolí nabízí ideální prostředí pro svatební fotografie

Karlštejn je jedním z našich nejkrásnějších hradů, jeho historie byla navíc součástí důležitého vývoje v naší zemi. Proto jako majestátní strážce shlíží do údolí Berounky na vše, co se zde odehrává.

Mít svatbu pod jeho věžemi dodá celému obřadu na vážnosti. Navíc je zde spousta krásných zákoutí, kde lze udělat nezapomenutelné svatební fotky. Můžete zvolit například svatbu v hotelu Karlštejn, který nabízí veškeré prostory jak pro samotný obřad, tak pro oslavu i ubytování.

Nebo proč se nevzít třeba někde u Berounky? Tohle místo nabízí plno možností aktivním sportovním párům, které by chtěly svatbu tak trochu jinak. Co kdyby si manžel přijel pro nevěstu na kánoi nebo si pro ni vylezl na některou ze zdejších skal oblíbených horolezci?

Vezměte svatební hosty na výlet

Můžete se také projet koňským spřežením až ke Karlštejnu nebo si nechat udělat originální fotky u lomu Amerika. Krásné výhledy jsou i z luk nad hradem, kde mohou vzniknout ty vůbec nejhezčí svatební fotky. V létě zde kvetou vlčí máky, které zajistí opravdu dechberoucí přírodní kulisu.

Pro krásnou svatební noc můžete zvolit zdejší romantické ubytování a druhý den se jít projít třeba kolem již zmíněných lomů nebo se podívat do Tetína či Koněpruských jeskyní.

Možností pro výlet je zde opravdu mnoho. Pokud vám přijedou i hosté, kteří okolí Karlštejna neznají, dopřejte jim například ubytování v Hotelu Mlýn Karlštejn a možnost si zdejší krásy v klidu prohlédnout. Na svatbu v tomto krásném prostředí vy ani vaši hosté rozhodně nezapomenete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.