Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina, Praktické rady

Jak vybrat svatebního fotografa?

Období svateb je v plném proudu. Veselka většinou skýtá spoustu zařizování. Nejdůležitější je vybrat místo, zajistit svatební hostinu, ošacení a v neposlední řadě musíte myslet na památku na váš velký den. Svatební fotografie patří k největším rodinným klenotům.

Profesionální svatební fotograf – Praha

K fotografiím se budete neustále vracet. Zavzpomínáte si nejen sami, ale i vaše děti bude bavit probírat se obrázky, kde je zachycen největší den jejich rodičů. Proto je třeba vybrat takového profesionála, který vám zhotoví úžasné snímky. Jak jej vyhledat? Pokud jste z hlavního města, zadejte do vyhledávače „svatební fotograf Praha“. Vybírejte služby podle portfolia. Ukázky práce fotografa vám dokonale budou ilustrovat jeho styl a sami se rozhodnete, jestli chcete taky takové snímky.

Služby svatebního fotografa

Svatební fotografové dnes nabízí různé formy služeb podle balíčků, takže si můžete vybrat produkt podle vašich představ i finančních možností. Záleží na vás, jaké množství snímků si přejete. Toužíte po snímcích na médiu, vytištěných fotografiích nebo si přejete rovnou celé fotoalbum? A jakou náladu by snímky měly mít? Klasické zachycení svatební atmosféry? Nebo vám stačí tematické snímky, například v přírodě?

V portfoliu fotografů jsou i samostatné obrázky rodičů novomanželů. Balíčky snímků stojí dle náročnosti v rozmezí od 2000 do cca 5000 korun. Hotové snímky jsou samozřejmě už i po postprodukci, neboli úpravě (retuš, vyvážení barev, kontrast). Následné předání svatební fotografové většinou zdarma poskytují v lokaci svého působiště.

Co se týká přítomnosti fotografa na svatbě, to záleží na vašem přání. Orientujte se podle trvání obřadu, pokud jde o církevní svatbu, je nutné počítat s delší přítomností fotografa, aby stihl i svatební hostinu a následné veselí. Většinou svatební fotografové věnují vašemu svatebnímu dni šest hodin. Vše se ale samozřejmě orientuje dle vašich přání, stačí se jen domluvit.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.