Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Dildo jako dlouhodobý společník


Na nic se vás neptá. Nezajímá ho, kde jste byly (i byli), ani kam se chystáte. A je 24 hodin připraven být k vašim službám. Dovolte, abychom vám představili věrného společníka na osamělé chvíle. Jmenuje se Dildo, ale můžete mu říkat, jak chcete.

Silikonové dildo je velmi realistickou náhražkou penisu, která slouží k potěšení mužů i žen. Na rozdíl od vibrátorů nevibrují, tudíž k jejich provozu nejsou zapotřebí baterie. A jejích využití? Zavřete oči a nechte pracovat svou fantazii. S dildy je možné téměř vše.

Realistické, s přísavkou, nebo připínací?

Na trhu s erotickými hračkami se setkáte s několik druhy dild, ať již se jedná o realistická, s přísavkou či připínací, kterým se také říká Strap-on. Silikonová dilda různých tvarů a velikostí, z nichž si každý zcela určitě vybere model, jenž ho bude po dlouhou dobu přivádět do extáze. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál.

Jaký model zvolit?

Velké oblibě mezi uživateli se těší realistická dilda. Tak realistická, že je od pravého penisu rozeznáte až po podrobnějším prozkoumání. Proto se této hračce také také říká dildo podle opravdového penisu. Tomu se totiž vyrovná vzhledem, velikostí i na dotek. S touto hračkou muže, milé dámy, opravdu nebudete potřebovat. Realistické dildo jej nahradí. Alespoň pod peřinou.

Dildo s přísavkou

Pro autoerotické hrátky si pořiďte dildo s přísavkou. To totiž snadno připevníte prakticky k jakémukoliv hladkému povrchu a můžete rozjet divokou jízdu. Třeba ve vaně nebo ve sprše. Všechna dilda jsou totiž voděodolná!

Připínací dilda – Strap on

Dilda ovšem můžete zapojit i do sexuálních hrátek v páru, heterosexuálním i homosexuálním. Svou pozornost v tomto případě zaměřte na připínací didla – Strap on. Připínací dildo můžete používat buď samostatně nebo v kombinaci s k tomu určeným postrojem. Obzvláště u gay a lesbických párů se jedná o základní erotický arzenál, který jejich sexuální život povznáší na zcela novou úroveň.

Zaměřte se na kvalitu

Dilda doporučujeme nakupovat na zavedených erotických e-shopech, jež jsou přeci jen zárukou kvality nabízeného zboží. Jedině kvalitní dildo vám totiž bude dlouhodobým společníkem v pravém slova smyslu. Tak neváhejte a vybírejte třeba na e-shopu sexio.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.