Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

V barber shopu nakoupíte kvalitní pánskou kosmetiku na vousy, vlasy i celé tělo

Která žena by si nepřála, aby byl její muž upravený, voňavý, dbal o sebe a vypadal vždy přitažlivě? Pokud chcete udělat radost svému milému protějšku, potěšit ho můžete různorodou pánskou kosmetikou, která se snadno aplikuje, ihned ukáže výsledek, je kvalitní a příjemně voní. Právě takovou nabízí barber shop.

Krásné vlasy

Trendem posledních let je, že si pánové stylingují vlasy do nejrůznějších podob. Mnohdy trvá, než najdou přípravek, který jim plně vyhovuje, tzn. že vlasy skvěle drží, nezpůsobuje slepené prameny, nepřidává nádech mastnoty, snadno se odstraňuje… Poohlédnete-li se po produktech na vlasy v barber shopu, zajisté budete spokojeni.

Za vyzkoušení určitě stojí oblíbený vosk na vlasy. Ty používali muži odedávna, ale konečný vzhled býval jiný, než je tomu teď. Dříve byly vlasy extrémně lesklé a uhlazené, což dnešní vosky nezpůsobují. Díky nim jsou vlasy výborně fixovány, vzhled je přirozený a lesku dodávají přiměřeně, aby vlasy vypadaly zdravě. Kupříkladu profesionální stylingový vosk na vlasy By Vilain Silver Fox. Kromě toho, že vlasy extrémně fixuje, dodává jim mírný lesk, zajišťuje i objem a podporuje texturu. Účes bude po celý den pod kontrolou, a to s flexibilní tvárností účesu.

Na vlasy mohou pánové vyzkoušet třeba Shear Revival Northern Lights Matte Paste – matující pasta na vlasy. Díky ní muži vykouzlí jakýkoli účes. Má dostatečně silnou fixaci. Pasta se pyšní domácí výrobou, aloe-based a je tvořena z 98 % rostlinným původem. Vlasy i účes vypadají přirozeně, dodává matný vzhled.

Vousy jako ze žurnálu

Mezi kosmetikou pánů by neměly chybět ani prostředky na vousy, ať už nosí plnovous, strniště či knírek. Péče o vousy je důležitá, aby vypadaly upraveně, zkroceně, nebyly vysušené, tvrdé, aby se s nimi dobře pracovalo a na své si přišla i pokožka. V barber shopu najdete oleje, vosky, balzámy na vousy a mnohé jiné.

Neváhejte a nakupte příteli či muži kosmetiku, se kterou bude spokojen on i vy. Bez námahy získá krásné vousy či účes, během chviličky bude vypadat dokonale.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.