Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nezařazené

Tipy na dámskou jízdu

Najít si čas jen sama pro sebe a vyrazit s kamarádkou na dámskou jízdu – to je sen téměř každé ženy. Naštěstí míst, kde si můžete v klidu odpočinout a užít si pravé holčičí hýčkání, je v celé republice více než dost.

Dámská jízda, to jsou příjemné chvíle s celou partou a nebo jen s nejlepší kámoškou. Vzít na výlet ale můžete i sestru nebo maminku. Důležité je, abyste se společně cítily dobře. Odpočívat můžete ve městě i v přírodě. Pestrá nabídka pobytů je také v lázeňských městech po celé republice.

Vemte holky na hory

Spojit odpočinek, relaxaci ve wellness a pobyt v přírodě můžete v moderní Wellness Penzionu Jarmilka v Bedřichově. Jen pár kilometrů od Liberce se nachází oblíbené středisko Bedřichov. Najdete zde vše, co ke klidnému pobytu potřebujete – lesy, hory a krásnou přírodu Jizerských hor. Okolí penzionu je vhodné pro pěší túry, cyklovýlety a jiné sportovní aktivity. Odpoledne či večer si můžete užít třeba ve vířivce se sklenkou lahodného prosecca.

Spousta zážitků čeká v Poděbradech

Do Poděbrad nemusíte jezdit jen za tradiční lázeňskou léčebnou péčí, ale můžete si zde i pěkně vyhodit z kopýtka. Speciální pobytové balíčky pro dámy zde nabízí Wellness Penzion Alfa Poděbrady. Užijte si osvěžující mix procedur, příjemné relaxace a vybrané lahůdky přímo pro vás a vaši partu. Vaše kamarádky také jistě ocení možnost zajet si na výlet na kolečkových bruslích. Ty, které si na kolečkové brusle netroufají, si mohou vypůjčit horské kolo.

František je vám k službám!

Lázeňský trojúhelník byl pro relaxaci a odpočinek přímo stvořený. Kde jinde si tedy užít relaxaci a zábavu než ve Františkových Lázních? Pokud nehledáte přímo léčebné procedury a dáte před hotelem přednost menšímu penzionu, zvolte útulný Penzion Rossini. I zde najdete pobytové balíčky stavěné ženám přímo na míru. Masáž, parafínové zábaly a příjemná atmosféra jsou tím, co dámská jízda ve wellness potřebuje, a co vám zaručeně zlepší náladu.

 

Už víte, kam vyrazíte na vaši dámskou jízdu? Najděte volný termín a hurá za zážitky!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.