Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak si zpříjemnit začínající podzim


Doma se shodneme v ledasčem, nicméně tahle hračka je jednou z těch věcí, na niž se můj názor od toho partnerova lehce liší. Mně tenhle kolík k srdci příliš nepřirostl, zatímco partner si chrochtá blahem.

 

Vibrační anální kolík Crazy Bull Taylor je tvarovaný především pro muže na masáž prostaty. Výstupek masíruje anální hráz a díky silikonové smyčce můžete s kolíkem snadno manipulovat. Není to však jediné myslitelné použití. Na své si rozhodně přijdou i ženy. Když si ho zavedou do pochvy, výstupek masíruje klitoris. Díky zužující se špičce kolík snadno zavedete jak do análu, tak do vagíny.

Chválím smyčku. Díky ní se kolík snadno ovládá bez toho, aby vám klouzal z ruky. Zároveň máte dostatek prostoru pro to, abyste snadno dosáhli na tlačítko ovládající funkce. Jedním z ideálních systémů je navléct si smyčku na palec a zbytkem prstů ovládat tlačítko a zásun.

Údržba je geniálně snadná, za což jsem jedině rád. Nemám rád hračky, u nichž musíte dávat extrémní pozor, aby se některá její část nedejbože nenamočila a vy jste hračku nezlikvidovali. Stáhnutím silikonové čepičky, která kryje hlavní mechanickou část a baterii, odhalíte vnitřní plastový vibrátor, který má i přes své malé rozměry nečekanou sílu a výdrž. Vibrátor jednoduše vytlačíte ze silikonového pouzdra a zbytek kolíku umyjete horkou vodou. Opětovné složení dohromady je otázkou trochy cviku, ale opakováním se vám systém snadno dostane do krve.

„Nevychytaným“ záporem tohoto mazlíka je baterie. Moje chabé technické znalosti mi říkají, že pokud baterii vložíte opačným pólem, než který tam v dané pozici patří, jakýkoli přístroj by se neměl zapnout. Logicky. Nicméně, v tomhle případě tomu tak není. Pokud vložíte baterii plusem k mínusu, nejen že se kolík zapne, ale ve výsledku nejde vůbec vypnout. Jedinou obranou je ho znovu rozebrat. Je otázkou, jestli tuhle „baterijní“ divočinu dělají všechny kusy, nebo jen ten náš. Pokud je to případ všech kusů, měl by na téhle skutečnosti výrobce do budoucna zapracovat a problém eliminovat. Netvrdím, že je to něco, s čím byste si neporadili pečlivějším vkládáním baterie, a museli hned kus reklamovat. Je to ale aspekt trochu otravný a rozlaďující, když místo předehry zápasíte s baterkou a ve výsledku máte s kolíkem spíš chuť mrsknout, než abyste ho zasouvali do patřičných partií.

„Ale on ti to pak vynahradí.“ Jo, asi jsem se zbytečně trochu rozčílil – nedostatky skutečně vynahradí jinými kvalitami. 

Materiál

Anální kolík je vyroben z lékařského silikonu. Lékařský silikon je hebký a na dotek velice příjemný. Sám o sobě se snadno udržuje a nepřejímá potenciálně nežádoucí pachy. Tenhle materiál milujeme asi ze všech nejvíc.

Jako u každé silikonové hračky je třeba myslet na to, že v případě análního využití musíte použít lubrikanty na vodní bázi. My sami jsme zastánci všestranné vazelíny, u níž riziko poškození hračky nehrozí. 

Funkce

Kolík nabízí 10 vibračních programů, které se ovládají stisknutím jediného tlačítka. Vypnutí poté probíhá dlouhým stiskem.

Naneštěstí pro mě samotného mi tlačítko brzy začalo lézt silně na nervy. A nejen tlačítko, ale i samotné vibrace mě spíš lechtaly, než aby mi přinášely kýženou slast, takže jsem se osobně spokojil používáním bez vibrací.

Partner si naopak nemůže ukrytý vibrátor vynachválit – radí, abyste tu malou, zatraceně výkonnou věc používali i bez vnějšího silikonového obalu. A jedním dechem dodává, že zkušenější mohou využít vibrátor i v jiných než doporučovaných otvorech. Fantazii se meze nekladou. 

Klady

+         snadná údržba

+         silné vibrace

+         průhledný sáček na uložení

 

Zápory

         baterie není součástí balení

         není voděodolný

 

Hodnocení

        Ovládání – 4

        Hlučnost – 5

        Materiál – 5

        Síla vibrací – 5 

Závěr

Deset lidí = deset chutí. Věřím, že většině lidí bude tenhle mazlík nadmíru vyhovovat stejně jako mé drahé polovičce, zatímco jen já jsem ten škarohlíd. Ať už s vibracemi, nebo bez nich, ať už v celku, nebo po částech, vibrační kolík Crazy Bull Taylor se ve vaší sbírce rozhodně neztratí.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.