Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Paní na hlídání? Ano prosím!

Děti jsou naší radostí, ale občas také starostí. Vožení dětí do školy, vyzvedávání po škole, dopravení je do kroužků, zůstat s nimi doma, když jsou nemocné…Všechny tyto aktivity zkombinovat s prací, staráním se o domácnost a našimi vlastními aktivitami je téměř nemožné. Proto není na škodu si trošku pomoci a oslovit například agenturu na hlídání dětí, která vám zajistí ověřenou paní na hlídání a ulehčí vám tak v každodenním stresu získat čas i na odpočinek.

Chůva z agentury

Pokud opravdu přemýšlíte o hlídání dětí, pak nejlepším výběrem pro vaše dítě bude najmutí chůvy z důvěryhodné agentury. V případě tohoto výběru určitě nešlápnete vedle, neboť všechny paní na hlídání procházejí pečlivým výběrovým řízením a také složením psychologických testů. Agentura Slunečnice je toho skvělým příkladem, zároveň dbá na kvalifikaci, odbornost, ale také chuť a opravdový zájem na hlídání dětí. Chůvy si také připravují program, který odpovídá vašim požadavkům a dbají na tělesný a duševní rozvoj vašeho dítěte.

Zkušební hlídání zdarma

Požadavky na dobu i délku hlídání bývají různé, a tak se na agenturu můžete obrátit v případě jednorázového i pravidelného hlídání. Zároveň je respektována odlišnost rodin a specifických požadavků, a proto je kladen velký důraz na vybírání chůvy, tak aby vyhovovala vám i vašemu dítěti.

Agentura Slunečnice věří, že rodič má právo na poznání člověka, kterému své dítě svěřuje, a tak nabízí zkušební hlídání vámi vybrané chůvy po jeden den zdarma. Ceny za hlídání dětí se odvíjejí od vašich požadavků. V nabídce najdete hlídání jednorázové, krátkodobé, pravidelné, doprovody (škola, školka, kroužky, sport, kultura…), ale také hlídání dětí v cizím jazyce (nejčastěji angličtina, němčina a španělština).

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.