Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Svatební fotokoutek patří na seznam must-have při plánování svatby

 

Pandemie koronaviru změnila všem plány na rok 2020 o sto osmdesát stupňů. Díky hysterii, zákazům a obecné panice jsme přestali žít. Maturity se konaly pod rouškou a v zapomenutí, žilo se ze dne na den a dle vládních nařízení, která se měnila častěji než dubnové počasí.

Dokonce i svatby byly zakázány, později značně omezeny a nyní již konečně můžeme začít plánovat svatby podle toho, jak jsme si ji celý život přestavovali a ne podle toho, kolik smíme mít hostů, bez DJ a profesionálního fotografa.

Budete mít letos svatbu a s napětím jste očekávali, zda se zmírní opatření do termínu vašeho dne D? Jistě vám spadl obrovský kámen ze srdce, že? Hudbu, květiny, pozvánky a oznámení máte jistě již vybrané. Stejně jako svatební prstýnky a květiny. Přemýšleli jste už i nad zábavou pro hosty? Máme pro vás skvělý tip.
Společně s tím, jak do našich končin přišly z okolních zemí nové svatební tradice, modré půjčené, nové, házení podvazkem se k nám dostávají i některé tipy, bez kterých by moderní svatba nebyla svatbou s velkým S.

Fotokoutky, či fotokiosky se s rozmachem moderních svatebních zvyků a módních trendů staly pomalu stálicemi na seznamu. A má to svůj důvod. Fotokoutek plní hned několik poslání. Je místem, kde vznikají ty nejlegračnější vzpomínkové fotografie na vaši svatbu. Samozřejmě, že pokud máte na svatbu objednaného profesionálního fotografa, dostane se vám nádherných fotek, ale tak nějak bez života.

Ve fotokoutku je zábava a co si budeme povídat, na rozdíl od obřadu, při kterém se ještě všichni chovají spořádaně, je tam i více legrace, protože se lidé fotí již uvolnění, trošku společensky posílení přípitkem novomanželům a nějakými těmi panáčky se strýčkem, kterého neviděli roky.

Nejnovější digitální technologie, kterými fotokiosek disponuje, umožní mít fotografie vytištěny téměř okamžitě. (Samozřejmě zůstávají uchovány i v digitální podobě, takže je pak můžete nasdílet prostřednictvím sociálním sítí i kamarádům, kteří se svatby neúčastnili.)

 

Výhodou fotokoutku je to, že nabízí neskutečné množství propriet a doplňků, takže pokud si nevěsta přeje foto s knírem v náručí ženicha obdařeného blond parukou a mít na pozadí fotografie Eiffelovku, fotokoutek jí dokáže přání splnit.

Máte-li tematickou svatbu, lze na fotografie zvolit pozadí, které bude s tématem svatby ladit. Vše je na domluvě, kvalitní poskytovatel fotografických služeb se pozná právě podle toho, že vám nabídne maximum.

A nebojte fotokoutek nestojí tolik. Nabízí spoustu úsměvných vzpomínek, za cenu jedné lepší večeře v restauraci. A to je úsměvná cena za vzpomínky na první den vašeho společného života, že?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.