Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Dodávku si dnes lze bez potíží půjčit i u profesionálů

S těžkými a velkými břemeni je vždy hodně práce. Dobrým příkladem jsou třeba almary z masivního dřeva. Ty jsou nejen objemné, ale také hodně váží. Přesunout je v rámci bytu je ještě relativně hračka, avšak při stěhování na jinou adresu se člověk hodně pronese.

Navíc potřebuje vhodné auto. Klasický osobní vůz v takovýchto případech rozhodně nestačí, a to ani kdyby měl připevněný tažný vozík. K tomuto účelu je nejlepší použít nějakou rozměrnější dodávku.

Vhodné místo

Problém je, že většinou lidé dodávky nepotřebují, rozhodně ne celoročně. Proto si takové auto půjčit od kamaráda nebo příbuzného může být problém, jelikož ani ti nemusí takový vůz mít. Proto však vymysleli autopůjčovny. Tam je sice nutné platit krom benzínu i za samotný pronájem, nicméně pak má člověk alespoň na výběr z mnoha vozidel.

Navíc cena nakonec nemusí být vůbec špatná, alespoň ne u Van2go. Tato společnost nabízí své služby jak v české, tak i v moravskoslezské metropoli. Odlišnosti obou poboček začínají a končí lokalitou. Pronájem dodávek Ostrava, respektive pronájem dodávek Praha probíhá za víceméně stejných cenových podmínek. I nabídka služeb, potažmo vozidel je dosti podobná a odlišuje se jen v nepatrných detailech.

Dobrá otevírací doba

Ve Van2go se jede nonstop, což znamená, že je otevřeno v podstatě pořád. Je tedy víceméně jedno, jestli zákazník dorazí ve tři odpoledne nebo ve dvě ráno. Vždy bude obsloužen. V obou případech je z pochopitelných důvodů lepší vybranou pobočku kontaktovat s dostatečným předstihem.

Stačí jen poslat mail, ideální je ovšem zavolat. V reálném čase se toho vyřídí více než skrze elektronickou korespondenci.

Dost věcí se dá takto v předstihu připravit, a tím pádem se také zkrátí čas, který musí klient trávit v půjčovně. To platí nejen pro pronájem, ale samozřejmě rovněž pro vrácení dodávek.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.