Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Volné vs. upnuté

Volné vs. upnuté

Již odedávna bylo oblíbené volné oblečení… Samozřejmě, pomineme-li tehdejší šlechtu, která chodila v upnutém oblečení a v punčocháčích. Již naši pravěcí předci chodili ve volném ohozu kůže. Ve starověku nosili volné oblečení snad všichni …

Upnuté oblečení přišlo až s nástupem středověku, kdy jej však využívala pouze šlechta, jak už je zmíněno výše, zejména pak zámecká. Dnes je už upnuté oblečení velmi rozšířené – zejména proto, že kluci chtějí ukazovat svaly a dívky zase krásné ladné křivky svých těl. To se týká jak svrchních, tak i dolních částí oblečení.

Autor obrázku: Maegan Tintari

Tepláky nejsou passé

Ani tepláky, byť jsou známy především jako domácí oděv, nejsou passé a lze je nosit i ve společnosti. Samozřejmě, že si je nevezmeme do divadla, anebo na přijímací pohovor. Ale lidé je nosí každodenně do školy, do práce (samozřejmě jen Ti, co nepracují v bance, na úřadech apod.), na nákupy, anebo jenom tak na procházky – třeba se svým čtyřnohým kamarádem. Velmi oblíbenými jsou také u sportovců, zejména u příznivců parktouru.

Dívky volí raději legíny

Upnuté oblečení lze vidět zejména u dívek, ke kterým jistě i samo o sobě neodmyslitelně patří. Dříve byly u holek největší módou upnuté džíny, dnes jsou to legíny. Ty měly v posledním roce obrovský nárůst a slečny si je velmi oblíbily.

Nejenom, že v nich vypadají více sexy, ale celkově to změní jejich visáž. Legíny se nehodí ke každé dívce …je-li totiž dívka příliš hubená (vychrtlá), nepůsobí na ní legíny příliš dobrým dojmem …a to samé platí i naopak – je-li dívka více při těle …

Autor obrázku: Bright Adventures

Skiny riflí ubývá

Nejenom dívky, ale i kluci volí raději upnuté oblečení, zejména džíny. Ještě přednedávnem nosil každý kluk volné džíny s rozkrokem až u kolen …dnes je ovšem spousta kluků, co sáhli po upnutých, nepohodlných kalhotách …ale možná, že se v tom cítí jejich mužství konečně větší.

Útěchou mnohým však může být, že s letošním rokem se vrací do módy trochu volnější styl riflí a kalhot, které se dolů mírně rozšiřují. Prohledejte šatník, jestli vám v něm nějaké takové kalhoty neleží a budete mít tredny novinku pro začínající jaro!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.