Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Nakupování…

Nakupování…

Autor obrázku: Polycart

Nakupování a lidé jdou odjakživa k sobě …někdo nakupuje rád potraviny, domácí spotřebiče, nábytek a další bytové doplňky, někdo raději nakupuje oblečení a všelijaké módní doplňky. Je přirozené, že se lidé chtějí ostatním líbit, zejména pak dívky, a muži dívkám. Každý si samozřejmě vybírá to, co se mu líbí a co bude také užívat …smutné ovšem je, že dnešní mládež si na sebe mnohdy vezme právě koupené oblečení párkrát, a hned zase běží pro nové.

 

Kvalita neznamená úspěch

V posledních letech se velmi rozmohl „boj značek“. Velká spousta lidí, zejména pak muži, se rádi předvádí a ukazují, že mají spoustu peněz, aby si tím získali nejenom falešné přátele, ale třeba i zapůsobili na nějakou dívku, se kterou by mohli strávit noc.

Každý si kupuje stále značkovější a značkovější oblečení – z rozšířeného „adidasu“ přechází např. na „guchi“ nebo „prada“ aj. To vše v domnění, že si dívka všimne spíše draze oblečeného, nežli obyčejně.

Nadřazenost

Nemalé množství lidí si kupuje značkové oblečení a další věci jenom z toho důvodu, že se pak cítí být nadřazenějšími než ostatní. Člověk by ovšem měl nosit pouze to, v čem se cítí skutečně dobře a pohodlně, a nikoliv to, v čem se zdá být dobrým ostatním. Všichni lidé jsou si rovni, ale samozřejmě je třeba dodržovat jistou společenskou etiketu. Nicméně, vždycky přijde někdo, kdo bude lepší, a pak zase přijde další, co bude ještě lepší – je proto dobré brát ostatní takové, jací skutečně jsou.

Autor obrázku: Luis Argerich

Prohlížení ostatního

Zejména muži nechápou fakt, že když si jdou dívky pro nějaké konkrétní oblečení, které potřebují, prohlíží si při tom ještě i mnohdy velmi široké spektrum ostatního sortimentu, čímž se z 15-ti minutového nakupování stává třeba i 2 a více hodinové. Samozřejmě, že se každý rád podívá, co mají nového, a jestli by se to k nim třeba nehodilo – jde-li s Vámi ovšem nakupovat někdo, kdo nakupování příliš nemusí, musí udělat jisté ústupky obě dvě strany.

https://www.nestrezena.cz/2013/01/29/prakticke-rady/vhodne-darky.html

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.