Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Vyměňte kabelku za módní batůžek

Skončilo léto a přišel podzim a s ním i nové módní kousky. Ženy teď nakupují kožené bundy či kabátky, ale co k nim? Chcete být krásná, originální a moderní zároveň? Který ženy by nechtěla – a proto sáhněte po batůžcích.

SnapwireSnaps / Pixabay

Batoh je krásným módním doplňkem!

Mnoho žen si myslí, že tento originální a moderní kousek je jen pro odvážné ženy, ale naopak je to krásný kousek, který by neměl chybět v žádném ženském šatníku, a zejména pro tento podzim, protože jej můžete dokonale zkombinovat s kabátky. Když slyšíte slovo batoh, tak si hned představíte sportovní styl, avšak těmito batůžky myslíme i elegantní kousky, které se hodní například do práce a podobně.

Jaké barvy a vzory tento podzim vyžaduje?

Pokud jste odvážná a chcete být originální, tak sáhněte po veselém batůžku, který rozjasní nejen šedé podzimní dny, ale také vaše outfity. Takže můžete mít batoh s veselými vzory, nebojte se ani zvířátek anebo nějakých obrázků budov, domečků a podobně. Avšak pokud chcete elegantní kousek, tak byste měli zvolit raději jednobarevné batůžky anebo batůžky jen s malými doplňky. Velice dobře vypadají světle oranžové barvy, ale můžete jít do nějaké klasiky, jako je černá či hnědá.

Moderní a praktický zároveň

Velkou výhodou batůžků je to, že mají dvě využití. Nejsou jen módními doplňky, ale také velmi praktickými pomocníky. Vejde se vám do nich mnoho věcí, takže nemusíte přemýšlet, jestli si vzít zrcátko či malování, protože do batohu dáte všechno. A také díky tomu, že jej dáte na záda, tak nebudete mít unavené ruce, naopak budete více odpočaté, protože člověk snese na zádech daleko větší zátěž, než na rukou.

O batůžek se musím starat

Aby váš batoh byl tím správným módním doplňkem, musí dobře vypadat, což znamená nejen správný výběr, ale zejména správnou údržbu. Ženy o něj často nepečují, protože jej mají na zádech, a tak ho nevidí, ale musíte si uvědomit, že ostatní lidé na ně vidí, proto je nesmíte nechat špinavé ani zaprané. Takže se nebojte dát váš módní doplněk do pračky anebo pokud si koupíte kvalitní kožený kousek, který je nadčasový a velice krásný, tak jej musíte opečovávat různými přípravky, jako je krém na kůži a podobně. Samozřejmě, že musíte také dbát na to, aby jeho barva nevybledla a pokud už vybledlý je, tak jej vyměnit za nový. Je to běžný postup, jako při jakémkoliv jiném doplňku, avšak u toho batůžku si to někdy ženy neuvědomí hned.

 

Batůžek není jen sportovní doplněk, ale může být velice krásným a originální doplňkem i pro elegantní outfit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.