Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Silvestr ve městě

Milujete zábavu a chcete si jí užít v místech, kde je nejvíce lidí, kde jinde zažijete nejvíce než v centrech měst, na diskotékách, v barech, ale i na ulicích. Nejvíce zábavy a lidí najdete samozřejmě v Praze, kde se lidé scházejí na rušných místech, jako je Václavské náměstí, Staroměstké náměstí a podobně.

Velká metropole mají vždy o Silvestra dokonale postaráno. Zábava tam jede na každém kroku a samota je to poslední, co tu můžete čekat. Hlavní město Praha nabízí například možnost užít si Silvestra na lodi. Už jste někdy něco podobného zažili? Tak to vyzkoušejte. Jde o skvělý zážitek.

Co takhle užít si příchod Nového roku v Brandýse nad Labem, kde je pro vás připravená akce přímo na zámku. Vybrat si můžete oslavu buď v zámecké restauraci, nebo ve sklepení. U zámku pak bude několik barů s alkoholem a občerstvením. Že se Silvestr neslaví většinou venku, ale vevnitř, je asi jasné. Ale není to pravidlem. Přijeďte na Garden Party na Žofín. Bude zde Garden stan a Palác Žofín restaurant. Open bar nabízí neomezenou konzumaci piva Pilner Urquell, jihomoravských vín a nealka. Možností, kam se vydat je celá řada a některá místa jsou stále ještě volná.

Třeba ale patříte mezi ty, kdož Silvestra slaví rádi doma, a do centra mezi lidi se vydáte jen o půlnoci.  Silvestr ve městě je pro spousty lidí velmi důležitý, protože chtějí mít kolem sebe šrumec. Zábavu si chtějí užít na plné obrátky. Spousta podniků nabízí různé Silvestrovské akce, někde je živá hudba, zpěváci a skupiny vystupují na diskotékách. Podniky lákají nejen na zajímavé hosty, ale také na originální rauty a koktejly, které svým hostům připraví. Důležité je, že máte z čeho vybírat a pokud se vám nezamlouvá žádný program ve vašem městě, pak můžete odjet za zábavou do města jiného a ubytovat se tam. Na Silvestra se na peníze až tak nekouká a lidé se prostě baví.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.