Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Zapněte si televizi, nový film začíná

Když o víkendu venku prší a vy máte vše hotové, tak většinou skočí váš den u televize. Ovšem problém nastává v tom, že jakmile začnete projíždět televizní kanály, tak zjistíte, že v televizi nedávají nic, co by vás zaujalo. A nakonec to s rozčílením vypínáte. Tak proč si něco nepustíte sami? 

Novinky, které vás oslní

Každé malé dítě se rádo kouká na pohádky, a tak není divu, že nám nadpřirozené bytosti, zakleté princezny a příběhy s dobrým koncem přirostly k srdci. Avšak klasická pohádka je trochu odrhovačka, protože už na začátku víte, jak to všechno skončí, a proto tvůrci přišli i něčím novým. Pro někoho je to jen zkažená pohádka, pro jiné úžasný film s perfektním zážitkem. Jedná se o to, že se do klasické pohádky přidá trochu sci-fi a hned máme na co koukat, i když každý tomuto žánru nehoví, může prozkoumat, zda to nedělá pohádku ještě kouzelnější.

Zimní válka nemusí čekat na sníh za okny

Takovou typickou klasickou pohádku, do které byly přidány prvky sci-fi je právě Zimní válka. Je to rádoby pokračování poměrně oblíbeného filmu Sněhurka a lovec. Nemusí vás mrzet, že jste první díl neviděli, protože pokračování je volné, což znamená, že to sice souvisí, ale ne natolik, aby vám to bránilo v pochopení celého příběhu. Lovec zde bude zase a znovu se zrodí zlo, avšak pokud chcete vědět více, tak si film stáhněte a počkejte na deštivý víkend.

Alenka je už součástí života

Snad neexistuje člověk, který by neznal Alenku v říši divu. Pravdou je, že je jen málo lidí, kteří viděli všechny filmy, avšak Alenka je taková klasika, že je dobré si ji jen tak o víkendu zapnout. A ti, co už jí viděli, určitě jen potvrdí, že i tato pohádka má v sobě sci-fi, tedy aspoň kousek z něj. Každopádně byste si neměli nechat projít mezi prsty ani zatím poslední díl této klasiky, tedy Za zrcadlem, protože se můžete těšit na další dobrodružství a zápletky, které budete moci s Alenkou během filmu překonávat. Alenka sice někomu může přijít jako absolutně nevkusný film, avšak je to klasika, kterou byste měli zhlédnout už jen proto, abyste si vytvořili vlastní názor.

Každá pohádka musí mít dobro

Obr Dobr sice není typickou pohádkou, avšak to dává celému filmu úplně jiný rozměr. V této pohádce sice nelze mluvit o mnoha sci-fi prvcích, ale i tak je to opravdu unikátní výtvor, u kterého se vyplatí strávit čas u televize. Je sice pravdou, že vás začátek bude trochu šokovat a možná to bude připomínat horor, protože hned z počátku bude unesená hlavní postava velkým obrem a není divu, že je to trochu hororové, když je to pohádka od Spielberga. Ovšem pohádka neztrácí své dobro, protože tento obr bude hodný. Pokud vás to zaujalo a chcete se dozvědět více, tak si zajděte do kina anebo si to pusťte, protože si jen zpříjemníte strávenou chvilku a z promarněného času budete mít zážitek. Každopádně je to také dobrý horor pro děti.

 

Když hledáte kanály a nic vás nezaujalo, nenechte si zkazit náladu a zapněte si něco sami. Co třeba pohádku se sci-fi prvky? Může to být zajímavé!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.