Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak sbalit kluka

Dívkám i ženám se v životě stane, že zahlédnou roztomilého kluka muže. Tento chlapec či muž se jim už nějakou dobu líbí. V hlavě se jim vyrojí hned několik otázek. Mám ho oslovit? Rozhodujete se, zda uděláte první krok.

V podstatě přemýšlíte nad tím, jak sbalit kluka. Není tak úplně jednoduché sbalit svého vysněného prince. I balení kluků potřebuje nějakou přípravu. Ke sbalení kluka můžete využít různé metody a postupy. Jenom bychom měli pamatovat na to, že nic se nemá lámat přes koleno.

Tak a teď tedy nějaké konkrétní rady a postupy k tomu, jak sbalit kluka. Pamatujte si, že i kluci bývají stejně nejistí, jako holky při balení. Vsaďte na svou přirozenost a pomalu si zjistěte, kdy a kde můžete svého vysněného kluka potkat. To je první krok k tomu, ať můžete začít sbalením.

Když, už víte kde se potkat, přišel čas vyzkoušet techniky balení kluků. Hlavně to chce odvahu, přirozenost a sebejistotu. To je základ pro úspěch. Jistě troška nervozity ve vás bude, ale nejde o život. Věřte tomu, že vše dobře dopadne.

Jak sbalit kluka – postup

1. Začněte jako kamarádi

Snažte se svým vysněným klukem skamarádit. Pozvěte ho ven, povídejte si. Stravte s ním co nejvíce volného času. Ovšem zapomeňte na to, že se ho po týdnu kamarádství zeptáte, jestli s vámi nechce chodit. To by nedopadlo dobře. V průběhu kamarádství mu snadněji dokážete své přednosti. Většinou mají kluci rádi, když se holky chovají přirozeně a nevrhají se do ničeho po hlavě. Ne nadarmo se říká, že kamarádství v lásku přerůstá.

2. Padnutí do oka

Bavíte se, už jako nejlepší kamarádi. Trávíte spolu skoro všechen volný čas a vy už pomalu cítíte, že se něco začíná dít. Ano děje se to, že jste svému vysněnému klukovi padli do oka. Přichází řada na využití častějšího kamarádského obejití. Dáte mu tak najevo, že se ve vaší náruči může cítit bezpečně. Když se bude loučit při odchodu domů, dejte mu kamarádskou pusu na tvář a zasmějte se. Pusa ho bude neuvěřitelně těšit. Když už jste si padli do oka, není důvod k tomu chovat se jen čistě kamarádsky.

3. Čas na to říct mu pravdu

Už je mezi vámi něco víc, než jen čistý kamarádský vztah. Oba cítíte, že se děje něco více. Nastává čas říct mu, co opravdu cítíte. Úplně nejlepší je říci to svému vysněnému idolu přímo do očí. V případě, že se stydíte říci do očí, zkuste mu poslat dopis. Neříkejte mu hned, jak moc ho milujete. Stačí, když řeknete, že se bavíte, už dlouho a vy cítíte něco víc, než jen kamarádství. Když budete pomalu vyjadřovat své city k němu, klidně se stane, že je bude opětovat.

4. Láska

Pokud jste si řekli, že se máte rádi a začali spolu chodit, tak ho máte v kapse.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.