Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Valentýnské dárky

Valentýnské dárky

autor MLundback

Leden utekl jako voda a už máme únor. A s ním je tady den zamilovaných, den svatého Valentýna. Všude samá srdíčka a pusinky, až z toho jde hlava kolem. Ve všech výlohách vás prodejci začnou lákat na jejich romanticky růžové výrobky, protože tento americký svátek musí mít přece všichni rádi. Mnoho párů, zejména ty mladší slaví tento den jako další svátek. Pořizují svému protějšku kytice růží a drobné dárky.

Copak dáte svému milému Vy?

Někdo chce experimentovat, jiný vsadí na ostřílené jistoty. Mezi valentýnská klišé patří bonboniéra. Ta nepotěší, ani neurazí, ale pro svou polovičku, pokud teda není úchyl do čokolády, se tento dárek extra nehodí. Bonboniéry se kupují méně oblíbeným členům rodiny k narozeninám nebo svému šéfovi k svátku. Přítel/přítelkyně by to přežila, ale nadšení z nich tryskat asi nebude.

Další zažitý dárek jsou červené růže. Myslím, že každou ženu jakéhokoli věku potěší a nemusí to být jen na Valentýna. A když ne růže, alespoň nějaká malá kytička by nebyla špatná.

Ale co pro pány? Nějaká pěna na holení? Nebo ponožky? Na takové příšernosti prosím zapomeňte, protože to si může koupit kdykoli. Buďte trochu nápadité v koupi obdarování.

autor Oh-Barcelona.com

Pokud je váš partner trochu aktivnější v postelových hrátkách, mohly by ho potěšit plyšová erotická pouta. A i když se možná skoro nevyužijí, určitě potěší. Pokud je spíše pacifista, co třeba sadu propisek ve tvaru golfových holí? Elegantní řešení potřeby psacích potřeb.

Další alternativa může být pěkný zážitek. Let balonem, jízda v Porsche. Dárkové poukazy se dají sehnat na internetu za dost slušnou cenu. Na internetovém serveru Zážitky.cz se dá najít činnost, která přesně odpovídá zálibě nebo touze vaši polovičky. Server nabízí zážitky sportovní, gurmánské, nejrůznější masáže, dokonce i vysněné povolání na jeden den. Co si takhle uvařit vlastní pivo?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.