Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Oblékání

Oblékání

Autor obrázku: Steve Johnson

Každý den řešit, co na sebe …problém, který mají zejména dívky. A aby toho nebylo málo, začnou na konci výběru přemýšlet ještě nad nejrůznějšími kombinacemi, takže je výběr velmi rychle u konce a může začít znova.

Na druhou stranu jsou i takoví lidé, kteří vezmou první části oblečení, které jim padnou do ruky a oblečou si je, ať spolu ladí nebo ne.

Většina mužů nejspíš nikdy nepochopí, proč ženy s výběrem oblečení tolik nadělají …ženy však zase nepochopí, proč je mužům oblečení víceméně ukradeno.

Hezké dívky by měly nosit hezké věci

Je-li dívka hezká přirozeně a ne za pomoci malovátek, make-upu, pudru apod., rozhodně by se měla také hezky oblékat.

Samozřejmě tím není myšleno, aby nosila nejnovější módní kousky …ale to, aby se oblékala do věcí, ve kterých se nejenom cítí dobře, ale také jí sluší, zvýrazní její krásné ladné křivky a popudí tím nespočet kluků, kteří se za ní budou otáčet …ale i velkou spoustu holek, které uvidí, že mají konkurenci.

Na oblečení záleží!

Autor obrázku: Karen

Mnozí lidé jsou přesvědčení, že na oblékání příliš nezáleží a že stačí cokoliv, co se dá použít jako triko, kalhoty a boty. Stále více lidí ovšem přichází na to, že oblékání dává člověku společenský základ, tedy na něm velmi záleží.

Oblečení ovšem nemusí vyjadřovat pouze to, na jaké společenské úrovni se pohybujete …může Vám v některých případech i přidat na kráse, čímž se opět stanete zajímavějšími pro své okolí. Někdy tím ukážete své krásné tělo, někdy tím naopak zakryjete to, co nemá být viděno.

Čeho je moc, toho je příliš …

S tímto názorem jistě nebudou souhlasit dívky …ovšem po alespoň malém zamyšlení by na tom nakonec mohlo být něco pravdy, nemyslíte? Čím více věcí totiž máte, tím více kombinací je možných a tím Vám připadá, že toho máte málo.

Je potřeba se odpoutat od smýšlení, že musíte mít vždy to, co je právě nejnovější …právě naopak – když bude každý nosit to samé, začne to být nevýrazné a vynikat začnou ti, kteří se drží starších, ale přesto dobrých, typů.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.