Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Když je to poprvé – díl 2. První kontakt – osobně

Když je to poprvé – díl 2. První kontakt – osobně

Autor obrázku: Alex Valli

Stejně jako se muži snaží udělat dojem na ženy, totéž platí i naopak …velkým plusem dívek je, že to mají mnohdy výrazně lehčí, neboť snad vždy využívají svých ženských zbraní, jimž muži tak často, a většinou i rádi, podléhají.

Ovšem i ženy to nemálokdy přehání, a tak se z vysněné princezny stává nepohodlná holka, která chce být středem pozornosti za každou cenu. Dnešním klukům, kteří žijí stylem „Justin Bieber“, se může takové chování zamlouvat …většině kluků ovšem ne.

Neměňte se …

Zpravidla to bývá tak, že čím více se dívce kluk líbí, tím více ho chce zaujmout …chováním, oblečením aj. Dívka se začne jinak oblékat …více sexy, vyzývavěji …začne se čím dál více líčit a vonět, chováním se z ní stane zcela jiná osoba – vždy musí být středem pozornosti a působit dojmem, že ji každý chce a že má na výběr z tisíců kluků.

Tím se ovšem v očích většiny kluků max. poníží a klesne až na samé dno, neboť je jasné, že si hraje na něco, co není …a smutnou pravdou také je, že si to většinou neuvědomují a i nadále se ponižují. Pokud už se o Vás kluk zajímá, rozhodně to není proto, co nejste, ale proto, co jste.

Nebuďte nevděčná

Autor obrázku: Cristiano Betta

Všímejte si, co všechno pro Vás kluk dělá …je-li totiž hodný a citlivý, udělá pro Vás první poslední. Tak to rozhodně neberte jako samozřejmost a nedělejte si z něj otroka …namísto toho si važte jeho i všeho, co pro Vás dělá a dávejte mu to také patřičně najevo.

Pokud jde ovšem klukovi pouze o to, aby se s Vámi vyspal, nečekejte, že bude dělat něco, z čeho nebude mít prospěch on sám …ale je pravdou, že muži, kteří v tom umí chodit, často tyto dojmy skvěle skrývají a nakonec to vypadá, že vše dělá ve prospěch dívky.

Nedejte se!

Pokud na Vás kluk něco zkouší hned na začátku a Vy nechcete, rozhodně se nedejte! Je-li to namachrovaný egoista, který musí být vždy středem pozornosti, nečekejte od vztahu nic dobrého …v takovém případě jde totiž hned poznat, jestli to s Vámi myslí vážně či nikoliv. Pravá láska si žádá čas …velkou spoustu času a sebepoznávání se.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.